نمایندگی Xvision

نمایندگی Xvision

نمایندگی Xvision در پارت‌های متعدد، ارائه‌دهندۀ تمامی خدمات مرتبط با «فروش» و «تعمیر» تلویزیون ‌های Xvision می‌باشد. خریداران و دارندگان این محصول می‌توانند تمامی سرویس‌های مورد نظر خویش، در دو حوزه فروش و تعمیر را، با مراجعه به نمایندگی Xvision دریافت دارند. تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر تلویزیون Xvision به دست تیمی از زبده‌ترین کارشناسان کشور و با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا ارائه می‌گردند. نمایندگی Xvision در بخش «فروش» عرضه‌کنندۀ تمامی مدل‌های این دستگاه و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه دهندۀ تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات تلویزیون ‌های Xvision می‌باشد. نمایندگی Xvision با همکاری گروهی از زبده‌ترین کارشناسان حوزه فروش و تجهیز مجموعۀ تعمیر خویش به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و بازیابی در تلاش است تا ارائه‌دهندۀ بالاترین سطح کیفی خدمات به مشترکان خویش باشد.

نمایندگی Xvision

هموطنان گرامی با مراجعه به نمایندگی Xvision ضمن بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در دو حوزه فروش و تعمیر، می‌توانند اطلاعات، مشاوره‌ها و راهنمایی‌های مورد نیاز خویش را از کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه دریافت و از این راهرو بهترین تصمیمات را در زمینه خرید و یا تعمیر دستگاه‌های ایکس ویژن اتخاذ نمایند. تمامی خدمات فروش و تعمیر در نمایندگی Xvision توسط برترین کارشناسان و مهندسان کشور و با بهره‌مندی از ابزار و امکانات روز دنیا ارائه می‌گردد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان نمایندگی Xvision در حین کار و ارائه‌ اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، یکی از از عوامل بنیادین در پیشروی نمایندگی Xvision  و خدمات‌رسانی به هموطنان گرامی بوده‌ است.

نمایندگی Xvision

نمایندگی Xvision، در راستای پیاده‌سازی اصول مشتری مدارانه و حفظ حقوق مشترکان پارامترهای زیر را سرلوحه فعالیت‌های خویش نهاده است:

تعمیر تخصصی تلویزیون ایکس ویژن

  • تدوین مداوم اطلاعات جهت ارائه برترین خدمات به مشتریان محترم
  • پیاده‌سازی نظرات کاربران در تدوین استراتژی‌های شرکت
  •  برآورده‌سازی نیازها و خواست کاربران
  • رسیدگی به شکایات و پیشنهادات مشتریان
  • تعهد و التزام به پیاده‌سازی استانداردهای جهانی
  • تعهد به رعایت اصول محرمانگی مشترکان
  • پیاده‌سازی اصول مشتری مدارانه در تمامی فعالیت‌های خویش

پاسخگوی شما در نمایندگی Xvision هستیم

آدرس : تهران ستارخان بین شادمهر و بهبودی کوچه نجاری پلاک ۱۸ طبقه همکف

شماره تماس : ۶۶۵۱۰۵۱۰ (۲۰ خط)

شنبه الی چهارشنبه ۱۸ – ۹ پنج شنبه ۱۵ – ۹

تعمیرات Xvision

تلویزیون‌های Xvision با هر کیفیتی که ساخته شوند –همانند دیگر دستگاه‌های الکترونیکی- عموماً با گذشت عمر مفید آن‌ها نیازمند تعمیر و ترمیم خواهند گشت، در این میان نکته شایان توجه آن است که در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی در هریک از دستگاه‌های ایکس ویژن، می‌بایست این دستگاه‌ها، صرفاً در مراکز مجاز تعمیرات  Xvisionبازیابی و تعمیر گردند. این هشدار از آن‌روست که مشاهده شده، برخی از تعمیرات انجام گرفته در مراکز غیرمجاز، منجر به خرابی کامل دستگاه گردیده و امکان تعمیر آن را به طور کلی از میان برده است.

سرویس تلویزیون ایکس ویژن

نمایندگی Xvision

بعلاوه مشاهده شده که در بسیاری از این مراکز، قطعات تلویزیون های ایکس ویژن Xvision بی‌هیچ دلیلی با قطعات فِیک و تقلبی تعویض می‌گردد؛ این در حالی است که نیازی به تعویض قطعه نبوده و دستگاه قادر به ادامه‌ی کار با همان قطعات اورجینال بوده است. به منظور پیشگیری از چنین رویدادهایی، بهتر است در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی، تلویزیون Xvision خود را جهت تعمیر به مراکز مجاز تعمیرات Xvision و نمایندگی‌های مجاز بسپارید. جهت اطلاع از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ایکس ویژن Xvision و شیوه بهره‌مندی از خدمات ارائه شده می‌توانید در این مرکز حضور یافته و یا از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت این مرکز اقدام نمایید.

نمایندگی Xvision

کارشناسان حاضر در نمایندگی Xvision قادر به رفع تمامی عیوب و اشکالات ایجاد شده در تلویزیون های ایکس ویژن می‌باشند؛ در صورت بروز اشکال در عملکرد هریک از تلویزیون ‌های این شرکت می‌توانید با حضور در نمایندگی Xvision نسبت به رفع و حل مشکل دستگاه خود اقدام نمایید. همچنین در صورتی که به هردلیل قادر به جابجایی دستگاه و حضور در نمایندگی Xvision نمی‌باشید می‌توانید از سرویس «تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل» بهره‌مند گردید. با بهره‌مندی از این سیستم، کارشناس تعمیر در محل و آدرس ذکر شده از سوی شما –با انجام هماهنگی‌های قبلی- حضور یافته و تمامی خدمات مورد نیاز جهت ترمیم و تعمیر را عرضه می‌دارد.

تعمیرات Xvision

کافی است تا در صورت افت عملکرد دستگاه تلویزیون ایکس ویژن و یا بروز هرگونه نقص در بدنه و تصاویر آن و یا حتی خرابی بخشی از آن، با مرکز تعمیرات تلویزیون Xvision تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان در زمینه تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌ ببرید. کارشناسان تعمیرات Xvision ضمن ارائه تمامی خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیر، از زمان تعمیر تا اصلاح و راه‌اندازی مجدد دستگاه، با شما همراه خواهند بود. بعلاوه کارشناسان مرکز تعمیرات Xvision جهت افزایش عمر مفید تلویزیون، شیوه‌های نگهداری و اصول گردگیری این دستگاه را به شما آموزش داده و پاسخگوی تمامی پرسش‌ها خواهند بود.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن